Odpowie za chuligański wybryk na meczu Motoru Lublin. 43-latek z zakazem wstępu na imprezy masowe

Motor Lublin vs. Włókniarz Częstochowa
Motor Lublin vs. Włókniarz Częstochowa | fot. Damian Gerhand

43-latek podczas niedzielnego meczu żużlowego zaatakował pracownika służby porządkowej, znieważył policjantów oraz naruszył nietykalność cielesną jednego z nich. Mężczyzna była bardzo agresywny i pobudzony.

43-latek objęty zakazem wstępu na imprezy masowe

Do zdarzenia doszło podczas niedzielnego meczu żużlowego Motor Lublin vs. Włókniarz Częstochowa, który odbył się na stadionie przy al. Zygmuntowskich w Lublinie. Z relacji pracownika ochrony wynikało, iż sprawca był bardzo pobudzony, agresywny i wulgarny. W pewnym momencie zaatakował ochroniarza i naruszył jego nietykalność cielesną. Funkcjonariusze zatrzymali awanturującego się 43-latka.

Mężczyzna został przewieziony na 1. komisariat przy al. Unii Lubelskiej. Z relacji funkcjonariuszy wynika, że 43-latek przez cały czas był bardzo agresywny. Wielokrotnie wyzywał słowami wulgarnymi i znieważał policjantów oraz naruszył nietykalność cielesną jednego z nich. 43-latek został osadzony w policyjnej celi.

We wtorek policjanci doprowadzili mężczyznę do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Decyzją śledczych mężczyzna został objęty dwuletnim zakazem wstępu na wszelkie imprezy masowe na terenie Polski oraz zastosowano wobec niego poręczenie majątkowe w kwocie 2 tys. złotych. 43-latkowi grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.