Odkryj nowe oblicze budownictwa – przyjdź na Targi LUBDOM

Targi Budowlane LUBDOM na Targach Lublin | materiały prasowe

Okna, drzwi, piece, bramy, kominki, materiały budowlane, podłogi, schody, meble, dekoracje, oświetlenie czy dachy to zaledwie kilka pozycji z szerokiej oferty Targów LUBDOM, które odbędą się już 22-24 marca w Targach Lublin.

Do tego pokazy fachowców, najprawdziwszy dom zbudowany w hali oraz premierowa edycja Lubelskiego Kongresu Designu i Architektury wraz z Gościem Specjalnym aktorem Pietrem Polkiem – właśnie tak zapowiada się najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce Wschodniej.

Dlaczego warto?

Targi LUBDOM gromadzą w jednym miejscu renomowanych producentów i jednocześnie oferują zwiedzającym znane marki i dobrej jakości produkty. Idea tego wydarzenia to przede wszystkim oszczędność czasu i kompleksowość: jeden dzień, jedno miejsce i każdy kto pojawi się na tarach jest w stanie znaleźć i porównać oferty różnych firm.

Budownictwo górą

Trzon zakresu tematycznego Targów LUBDOM to zdecydowanie budownictwo. Będzie można znaleźć tu m.in. materiały i chemię budowlaną, elewacje, systemy dociepleń, stolarkę drzwiową i okienną, bramy, dachy, schody, ceramikę łazienkową, tynki ozdobne, balustrady czy wszelkie instalacje. Nie zabraknie też nowoczesnych rozwiązań związanych z budownictwem pasywnym i ekologicznym, domem inteligentnym, systemami bezpieczeństwa oraz innowacjami w budownictwie.

Aranżacja wymarzonego wnętrza i ogrodu

Wiosna to czas planowania zmian w aranżacji przestrzeni. Targi LUBDOM wychodzą naprzeciw tym tendencjom, rokrocznie rozbudowując strefę wyposażenia wnętrz. W tym roku szeroki asortyment zaprezentują wykonawcy podłóg, producenci ceramiki łazienkowej i armatury, mebli dla domu i biura, oświetlenia, dekoracji, tekstyliów. Wielbiciele ogrodów znajdą na targach ofertę architektury ogrodowej oraz roślin i kwiatów.

Pokazy fachowców

Oprócz części wystawowej, organizatorzy przygotowali interesujące pokazy. – „W hali wystawienniczej powstanie najprawdziwszy dom. Stowarzyszenie Dekarzy pokaże jak przebiegają prace wykończeniowe w zakresie stolarki otworowej w takim budynku – zaprezentują montaż drzwi i okien, w tym również okna dachowego” – mówi Adam Głowacki.

To nie koniec pokazów. Na targach obejrzymy cały proces montażu podłóg: począwszy od prac przygotowawczych aż po barwienie i olejowanie. Pokazy zduńskie dostarczą zaś pomysłów na wykorzystania kafli we współczesnych wnętrzach.

Lubelski Kongres Designu i Architektury

Projektanci, architekci oraz pasjonaci designu koniecznie powinni zaplanować wizytę na Lubelskim Kongresie Designu i Architektury, który odbędzie się podczas Targów LUBDOM.

Przez dwa dni (23-24 marca) uczestnicy Kongresu będą dyskutować m.in. o: roli designu we współczesnym świecie, edukacji w obszarze projektowania i designu oraz jej wpływie na zmiany cywilizacyjne, nowoczesnej architekturze wnętrz na świecie, trendach i kierunkach rozwoju branży budowlanej, nowoczesnym projektowaniu, innowacjach w budownictwie, modach i długotrwałych tendencjach w urządzaniu wnętrz.

Gościem Specjalnym Kongresu będzie Piotr Polk. Aktor opowie o swojej niecodziennej pasji, której owocem jest autorska kolekcja mebli New Classic Design by Polk. 21 lat temu artysta rozpoczął przygodę z projektowaniem i tworzeniem. Dziś ma już na swoim koncie 113 mebli. Są kanapy, szafy, biblioteki, fotele, komody, stoliki i ulubione przez aktora konsolki. Spotkanie z Gościem Specjalnym odbędzie się 23 marca 2019 (sobota) w godz. 11.00 – 12.30.

Wspólnie z Targami LUBDOM, jak co roku, odbędą się Targi Obróbki Drewna LUBDREW oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości.

Więcej informacji na: www.lubdom.targi.lublin.pl

Targi Lublin S.A.

Lublin, ul. Dworcowa 11

22 marca 2019 godz. 12.00 – 18.00 PIĄTEK WSTĘP WOLNY!

23 marca 2019 godz. 10.00 – 18.00

24 marca 2019 godz. 10.00 – 17.00

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.