Od środy zmiana organizacji ruchu w rejonie wiaduktu kolejowego na ul. Diamentowej

IMG 20190508 123737
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

UWAGA! Od środy zmieni się organizacja ruchu w rejonie wiaduktu kolejowego na ul. Diamentowej. Kolejarze przystępują do kolejnego etapu prac przy budowie wiaduktu kolejowego nad ulicą.

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie, informuje, że we wtorek 18 września zostanie otwarty dla ruchu chodnik i ścieżka rowerowa po stronie ul. Medalionów w rejonie wiaduktu kolejowego w ul. Diamentowej a zamknięte zostaną chodnik i ścieżka rowerowa po stronie wlotu ul. Krochmalnej i ul. Wrotkowskiej.

Tego samego dnia zostanie wprowadzona zmiana oznakowania w rejonie wiaduktu kolejowego. Wykonywana będzie przewiązka przez pas zieleni przed wiaduktem kolejowym od strony ul. Jana Pawła II. Zostaną zamknięte na obu jezdniach pasy prawy i lewy a ruch będzie odbywał się środkowym pasem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.