Od środy klienci będą mogli robić zakupy w nowym sklepie Aldi. Na otwarciu degustacje i promocje

Aldi przy ul. Gospodarczej 34 w Lublinie
Aldi przy ul. Gospodarczej 34 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

To już 309. sklep tej sieci w Polsce i szósty w Lublinie, tym razem przy ul. Gospodarczej 34. Otwarcie w środę o godz. 6:30. Z okazji otwarcia zaplanowało dla klientów degustacje i specjalne promocje.

Aldi otwiera szósty sklep w Lublinie

Aldi przy ul. Gospodarczej 34 zostanie otwarty w środę, 24 stycznia o godzinie 6:30. Na odwiedzających sklep czekać będą atrakcyjne promocje na produkty marek własnych. W dniu otwarcia sklepu klienci będą mieć okazję skorzystać z degustacji asortymentu dostępnego tylko w Aldi. Degustacja odbędzie się przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11:00 do 19:00.

Nowy Aldi został przygotowany zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jak i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia Aldi przy ul. Gospodarczej wynosi ok. 1000 m2.

Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:30 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Zobacz więcej o tym sklepie: Sklep był już gotowy od kilku miesięcy, otwierają go dopiero teraz. Wszystko przez brak drogi dojazdowej

Zarobki w Aldi

Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji. Jeśli chodzi o zarobki, to w sieci sklepów Aldi początkujący sprzedawca zarobi od 3860 zł do 4410 zł brutto. Sprzedawcy z trzyletnim doświadczeniem mogą liczyć już na pensję 4260 – 4810 zł brutto. Wynagrodzenia kierowników sklepów kształtują się od 6110 do 7910 zł brutto, w zależności od doświadczenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.