Od soboty zmiana organizacji ruchu na Spółdzielczości Pracy

przebudowa utrudnienia drogowe komunikacja
przebudowa utrudnienia drogowe komunikacja

Od soboty zostanie wprowadzony drugi etap tymczasowej organizacji ruchu na pasie drogowym na ul. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Trwa budowa drogi dojazdowej do sklepu Ikea.

 

W drugim etapie prace prowadzone będą na jezdni zachodniej co wiąże się z koniecznością jej zamknięcia (po stronie budowanej Ikei). Kierowcy wjeżdżający do Lublina od strony Białegostoku zostaną pokierowani na nieczynną dotychczas jezdnię wschodnią, gdzie będzie odbywał się ruch dwukierunkowy.

 

– Podczas prowadzenia prac na jezdni zachodniej zachodzi konieczność zamknięcia wlotu ul. Nasutowskiej – informuje wyjaśnia Karol Kieliszek z biura prasowego ratusza.

 

Dojazd do posesji przy ul. Nasutowskiej i Kwietniowej odbywał się będzie poprzez ul. Do Dysa. Zamknięcie wlotu drogi serwisowej na skrzyżowaniu al. Spółdzielczości Pracy z ul. Nsutowską zostanie utrzymane.

 

Obsługa komunikacyjna nieruchomości położonych przy drodze serwisowej odbywać się będzie poprzez znajdujące się wcześniej skrzyżowanie. Dojazd do ul. Dębowej odbywać się będzie poprzez ul. Dożynkową. W związku z prowadzonymi pracami zmianie lokalizacji ulegnie przystanek autobusowy Nasutowska 02.

 

Utrudnienia potrwają do dnia 22 kwietnia 2017r.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.