Od poniedziałku polecimy z Lublina do Tel Awiwu

LOT Embraer170 fot Jacek Bonczek1 e1490452180598

Od poniedziałku 19 czerwca Lublin zyska nowe połączenie. Tym razem polecimy do Tel Awiwu (Izrael). Połączenie będzie realizowane przez dwóch przewoźników.

 

Już od 19 czerwca z Portu Lotniczego Lublin będzie można polecieć do Izraela. Połączenie realizowane będzie przez dwóch przewoźników – Polskie Linie Lotnicze LOT oraz linie lotnicze Wizz Air. Dzięki temu podróżni z rejsów do Tel Awiwu będą mogli skorzystać cztery razy w tygodniu.

 

– Od kilku lat konsekwentnie prowadziliśmy działania promocyjne, które w efekcie doprowadziły do otworzenia połączenia lotniczego z Lublina do Tel Awiwu. Zadowolenie jest szczególnie duże, ponieważ rejsy do Izraela oferuje z naszego lotniska dwóch przewoźników. W Izraelu słońce świeci przez ponad 330 dni w roku – mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin.

 

Loty realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT:

Tel Awiw (TLV) – Lublin (LUZ) – 21:30 (wylot) – 00:10 (przylot) – środa, niedziela
Lublin (LUZ) – Tel Awiw (TLV) – 06:10 (wylot) – 10:45 (przylot) – poniedziałek
Lublin (LUZ) – Tel Awiw (TLV) – 05:00 (wylot) – 09:35 (przylot) – czwartek

 

Loty realizowane przez Wizz Air:

Lublin (LUZ) – Tel Awiw (TLV) – 17:05 (wylot) – 21:30 (przylot) – poniedziałek
Tel Awiw (TLV) – Lublin (LUZ) – 22:20 (wylot) – 00:55 (przylot) – poniedziałek
Lublin (LUZ) – Tel Awiw (TLV) – 17:05 (wylot) – 21:30 (przylot) – piątek
Tel Awiw (TLV) – Lublin (LUZ) – 22:20 (wylot) – 00:55 (przylot) – piątek

 

– Razem z rozpoczęciem lotów do Izraela, na lotnisku pojawią się nowe linie lotnicze – PLL LOT. Jestem bardzo zadowolony z rozpoczęcia współpracy z naszym narodowym przewoźnikiem. Mam nadzieję, że połączenia na trasie Lublin – Tel Awiw, będą dopiero początkiem naszych wspólnych działań, które w przyszłości zaowocują kolejnymi połączeniami – dodał Krzysztof Wójtowicz, prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin.

 

Linie lotnicze LOT przygotowały dla wszystkich pasażerów, którzy 19 czerwca w godzinach od 5:00 do 18:00 będą korzystali z Portu Lotniczego Lublin, specjalną Strefę Relaksu LOT. Na środku hali ogólnodostępnej terminala zostanie zaaranżowana plaża z palmami, imitującymi te w Izraelu.

 

Pojawią się także wakacyjne leżaki, na których będzie można odpocząć. Pasażerowie, oczekujący na lot będą mogli skorzystać z atrakcji nawiązujących do kultury Izraela – m.in. nauczyć się podstaw kaligrafii hebrajskiej. Nie zabraknie też izraelskich przekąsek oraz kawy przygotowanej przez profesjonalnego baristę.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.