Od piątku zmiana organizacji ruchu na ul. Diamentowej

Remont wiaduktu kolejowego nad ul. Diamentową | fot. Dominik Wąsik
Remont wiaduktu kolejowego nad ul. Diamentową | fot. Dominik Wąsik

W piątek zmieni się organizacja ruchu w rejonie remontowanego przez PKP wiaduktu kolejowego na ul. Diamentowej w Lublinie.

Remont wiaduktu na ul. Diamentowej

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie, informuje, że 23 kwietnia od godz. 7 zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na ul. Diamentowej w rejonie wiaduktu kolejowego.

Zamknięta dla ruchu zostanie jezdnia służąca do jazdy od ul. Jana Pawła II w stronę ul. Wrotkowskiej. Druga jezdnia zostanie podzielona na dwa kierunki ruchu. Utrudnienie potrwa do dnia 27 kwietnia do godz. 18.

Kolejna zmiana organizacji nastąpi od 28 kwietnia. Od godz. 7 zamknięta dla ruchu zostanie jezdnia służąca do jazdy od ul. Wrotkowskiej w stronę ul. Jana Pawła II. Druga jezdnia zostanie podzielona na dwa kierunki ruchu. Utrudnienia potrwają do 30 kwietnia do godz. 18, następnie oznakowanie zostanie przywrócone do obecnego stanu.

ZOBACZ TAKŻE:
Remont wiaduktu nad ul. Diamentową przedłuży się o kolejne miesiące

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.