Od listopada ukrywał się przed policją. Na jego trop wpadli „łowcy głów”. Odpowie za przestępstwa o charakterze pedofilskim

Poszukiwany 37-latek zatrzymany przez „łowców głów”
Poszukiwany 37-latek zatrzymany przez „łowców głów” | fot. KWP Lublin

Lubelscy „łowcy głów” zatrzymali mężczyznę poszukiwanego za przestępstwa o charakterze pedofilskim, których dopuścił się za pośrednictwem Internetu. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie łącznie ma do odbycia karę 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności.

„Łowcy głów” namierzyli poszukiwanego 37-latka

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego 37-latka z powiatu tomaszowskiego. W poniedziałek (22.01) zatrzymali go na terenie województwa śląskiego. Mężczyzna poszukiwany był od listopada 2023 r.

„37-latek poszukiwany był za to, że za pośrednictwem Internetu składał dziewczynkom poniżej 15. roku życia propozycje dokonania innej czynności seksualnej, jak również przesyłał im treści pornograficzne” – mówi podkom. Kamil Karbowniczek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

We wtorek (23.01) 37-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego trafił do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. Do odsiadki ma 1 rok i 3 miesiące.

Policjanci przypominają, że wszelkie informacje na temat osób poszukiwanych sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.