Od dziś zmiany w komunikacji miejskiej w Lublinie. Część linii zawieszonych

IMG 20190820 060730
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od dziś (18 marca) do odwołania, ZTM Lublin wprowadza zmiany w kursowaniu trolejbusów i autobusów. Są one podyktowane obecną sytuacją epidemiologiczną i znacznym spadkiem zainteresowania komunikacją miejską wśród mieszkańców.

Z uwagi na obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego i wyraźnie zmniejszony popyt na usługi świadczone przez komunikację miejską, co potwierdzają prowadzone na mieście obserwacje pracowników ZTM, od środy – 18 marca do odwołania, obowiązuje specjalny rozkład jazdy, zbliżony do tego, który obowiązywał w okresie ferii zimowych.

Obowiązujący od środy rozkład jazdy ma zapewnić podstawowe potrzeby komunikacyjne mieszkańców, w tym przede wszystkim zabezpieczyć dojazd i powrót do/z zakładów pracy. Oto, jakie zmiany obowiązują od dziś w kursowaniu komunikacji miejskiej w Lublinie:

– podstawowy moduł kursowania głównych linii trolejbusowych i autobusowych w dzień powszedni – 20 minut,
– zawieszenie kursowania linii trolejbusowej 152,
– zawieszenie kursowania linii nocnych (N1, N2 i N3).

Z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy na naszej stronie specjalną zakładkę KORONAWIRUS, w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią koronawirusa w Lublinie i województwie lubelskim.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.