Obserwował kobietę w trolejbusie. Jak wysiadła, podbiegł i zerwał jej z szyi łańcuszek (nagranie)

Policjanci z Lublina poszukują mężczyzny widocznego na załączonym nagraniu. Ukradł on jednej z mieszkanek naszego miasta łańcuszek o wartości 2300 zł. Rozpoznajesz go?

 

Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca przy ul. Wileńskiej w Lublinie. Akcja rozpoczęła się już w trolejbusie linii 159. Młody mężczyzna zaczął obserwować jedną z pasażerek, która na szyi miała złoty łańcuszek.

 

Gdy kobieta wysiadła z pojazdy, za nią ruszył także mężczyzna widoczny na nagraniu. Kiedy ta szła chodnikiem, podbiegł do niej i zerwał złoty łańcuszek z zawieszką. Pokrzywdzona oszacowała straty na 2300 zł.

 

W trakcie prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring z pojazdu. Kobieta rozpoznała jednego z pasażerów, który później dokonał kradzieży.

 

Aktualizacja

Po kilku godzinach od opublikowania udało się zidentyfikować i zatrzymać sprawcę.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.