„Obróciło go i tyłem uderzył w autobus”. 25-latek z BMW ukarany wysokim mandatem

Młody kierowca BMW uderzył w autobus MPK Lublin
Młody kierowca BMW uderzył w autobus MPK Lublin | fot. czytelnik Mateusz

Do nietypowego zdarzenia doszło w poniedziałek na al. Tysiąclecia w Lublinie. Policja sprawdza, jak to się stało, że kierujący BMW uderzył w autobus komunikacji miejskiej tyłem auta.

Uderzył w autobus na al. Tysiąclecia

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (3.01) po godz. 6 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Kierujący samochodem marki BMW z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn nie zapanował nad pojazdem, obróciło go i tyłem uderzył w autobus komunikacji miejskiej, który stał na przystanku.

Poszkodowany w zdarzeniu został kierowca autobusu komunikacji miejskiej, a całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. 25-letni obywatel Bułgarii, który siedział za kierownicą BMW, został ukarany wysokim mandatem – 1200 złotych. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Z relacji świadków wynika, że młody kierowca stracił panowanie nad autem, w wyniku czego wpadł w poślizg i uderzył tyłem pojazdu w tył autobusu.

Młody kierowca BMW uderzył w autobus MPK Lublin
Młody kierowca BMW uderzył w autobus MPK Lublin | fot. czytelnik Patryk
Młody kierowca BMW uderzył w autobus MPK Lublin
Młody kierowca BMW uderzył w autobus MPK Lublin | fot. czytelnik Patryk

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jak to 1200, czy 1500 nie jest najniższym mandatem za spowodowanie kolizji? Emerytowi ktoś dowalił 1500 jako najniższy za kolizję w Nowy Rok a tutaj 1200 ?

  2. A jeszcze wczoraj „próbował” bączki kręcić na Agacie ale mocno nie ogarniający osobnik 😁

  3. Ten brud4s już wczoraj jeździł po mieście na idiota i o mało nie doprowadził do kolizji.
    Tak jeździć to sobie możesz w tym swoim dzikim kraju.
    Dobrze, ze gruz skasowany xD

  4. Tak myślałam,że tak się skończy jego przejażdżka. Wczoraj już pokazywał jak się jeździ bez mózgu.

  5. W niedziele jezdzil jak poje*y po Lublinie, na Jana Pawla przejechal na czerwonym przez przejscie prawie zabijajac 2 osoby, lecial grubo ponad 100. Kretyn skonczony.