„Obróciło go i tyłem uderzył w autobus”. 25-latek z BMW ukarany wysokim mandatem

Młody kierowca BMW uderzył w autobus MPK Lublin
Młody kierowca BMW uderzył w autobus MPK Lublin | fot. czytelnik Mateusz

Do nietypowego zdarzenia doszło w poniedziałek na al. Tysiąclecia w Lublinie. Policja sprawdza, jak to się stało, że kierujący BMW uderzył w autobus komunikacji miejskiej tyłem auta.

Uderzył w autobus na al. Tysiąclecia

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (3.01) po godz. 6 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Kierujący samochodem marki BMW z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn nie zapanował nad pojazdem, obróciło go i tyłem uderzył w autobus komunikacji miejskiej, który stał na przystanku.

Poszkodowany w zdarzeniu został kierowca autobusu komunikacji miejskiej, a całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. 25-letni obywatel Bułgarii, który siedział za kierownicą BMW, został ukarany wysokim mandatem – 1200 złotych. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Z relacji świadków wynika, że młody kierowca stracił panowanie nad autem, w wyniku czego wpadł w poślizg i uderzył tyłem pojazdu w tył autobusu.

Młody kierowca BMW uderzył w autobus MPK Lublin
Młody kierowca BMW uderzył w autobus MPK Lublin | fot. czytelnik Patryk
Młody kierowca BMW uderzył w autobus MPK Lublin
Młody kierowca BMW uderzył w autobus MPK Lublin | fot. czytelnik Patryk


5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W niedziele jezdzil jak poje*y po Lublinie, na Jana Pawla przejechal na czerwonym przez przejscie prawie zabijajac 2 osoby, lecial grubo ponad 100. Kretyn skonczony.

  2. Tak myślałam,że tak się skończy jego przejażdżka. Wczoraj już pokazywał jak się jeździ bez mózgu.

  3. Ten brud4s już wczoraj jeździł po mieście na idiota i o mało nie doprowadził do kolizji.
    Tak jeździć to sobie możesz w tym swoim dzikim kraju.
    Dobrze, ze gruz skasowany xD

  4. A jeszcze wczoraj „próbował” bączki kręcić na Agacie ale mocno nie ogarniający osobnik 😁

  5. Jak to 1200, czy 1500 nie jest najniższym mandatem za spowodowanie kolizji? Emerytowi ktoś dowalił 1500 jako najniższy za kolizję w Nowy Rok a tutaj 1200 ?