Obok budynku sanepidu stanie biurowiec. Inwestor złożył wniosek

Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Lublinie
Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Lublinie | fot. Mariusz Przebirowski

Do Urzędu Miasta Lublin wpłynął wniosek o wydanie pozwolenia na budowę trzykondygnacyjnego budynku biurowo-usługowego. Będzie on sąsiadować z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną.

Nowy biurowiec w Lublinie

Nowy trzykondygnacyjny budynek biurowo-usługowy może powstać pomiędzy pomnikiem Bohaterów Monte Cassino a siedzibą Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczną przy ul. Pielęgniarek w Lublinie. Wniosek o pozwolenie na budowę wpłynął do lubelskiego magistratu.

„Inwestor stara się o pozwolenie na budowę dla budynku biurowo-usługowego z garażem podziemnym oraz towarzyszącą infrastrukturą przy ul. Pielęgniarek 8” – potwierdza Joanna Stryczewska z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin. Chodzi o teren znajdujący się między pomnikiem Bohaterów Monte Cassino, a siedzibą sanepidu.

„Przedstawiony przez inwestora projekt przewiduje budynek o 3 kondygnacjach naziemnych i jedną podziemną, 25 miejsc postojowych oraz 5 lokali użytkowych. Przewidziana przez przedsiębiorcę powierzchnia użytkowa to ponad 1400 m2, a powierzchnia użytkowa usług to blisko 500 m2” – informuje Stryczewska.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.