Numer alarmowy 991 jest przeciążony. Nie sposób się dziś dodzwonić na pogotowie energetyczne

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od rana trudno jest dodzwonić się na numer alarmowy pogotowia energetycznego 991. Wszystko przez olbrzymią liczbę zgłoszeń.

O trudnościach z połączeniem alarmowym 991 poinformowali nas czytelnicy. Wielu z nich od dłuższego czasu bezskutecznie usiłuje dodzwonić się na pogotowie energetyczne. W słuchawce słyszać tylko głuchą ciszę, bo numer jest cały czas zajęty.

– Prądu nie mamy od rana i nie wiemy, co się dzieje i kiedy będzie włączony. Nie możemy się dodzwonić pod 991, na pogotowie energetyczne. Może wam się uda czegoś dowiedzieć – prosi o pomoc nasz czytelnik.

Sami energetycy przyznają, że na pogotowie energetyczne dodzwonić się ciężko. – Mamy dziś urwanie głowy – powiedział nam jeden z pracowników pogotowia energetycznej – Próbuje się z nami połączyć wiele osób, a po odebraniu każdego zgłoszenia musimy jeszcze skierować w zgłoszone miejsce ekipę. Staramy się działać jak najszybciej, w terenie są już wszyscy nasi pracownicy.

Jedyna rada: należy uzbroić się w cierpliwość!

Czytaj także: Trwa usuwanie skutków wichury nad woj. lubelskim. Problemy z numerem 991, bez prądu tysiące odbiorcówWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.