Nowy sklep ALDI – otwarcie w środę, 30 listopada. Specjalne promocje dla pierwszych klientów

Aldi przy ul. Piaseckiej w Świdniku
Aldi przy ul. Piaseckiej w Świdniku | fot. Dominik Wąsik

W środę, 30 listopada, o 6:00 otwarcie ALDI w Świdniku przy ul. Piaseckiej 2. Do nowego sklepu będą mieli blisko również mieszkańcy dzielnicy Felin, bo pobudował się on na pograniczu Świdnika z Lublinem.

Pierwszy ALDI w Świdniku

Klienci, którzy odwiedzą sklep ALDI przy ul. Piaseckiej 2 w Świdniku będą mieli okazję skorzystać z promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI. W godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepem na odwiedzających ALDI czekać będzie bezpłatny poczęstunek z foodtrucka, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać jedzenie na wynos.

Sklep w Świdniku przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jak i asortymentu oraz jego ekspozycji.

Łączna powierzchnia sklepu ALDI wynosi ok. 1500 m2. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

Zobacz również: Otwarcie nowego sklepu przy wjeździe do Lublina. Z okazji otwarcia specjalne promocje

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.