Nowy milioner w regionie. Złoty strzał pod Lublinem. „Szóstka” w Lotto 06.12.2022

Wyniki LOTTO. Jakie liczby wylosowano?
Wyniki LOTTO. Jakie liczby wylosowano? | fot. Dominik Wąsik

Nowy milioner w regionie. Wtorkowe losowanie okazało się szczęśliwe dla osoby, która zagrała w punkcie LOTTO w miejscowości Krasienin-Kolonia pod Lublinem. To w tym miejscu wytypowano liczby, które dały wygraną w wysokości dwóch milionów złotych.

Szóstka w Lotto 6 grudnia 2022

We wtorek 5 grudnia szczęśliwymi liczbami w Lotto okazały się: 1, 13, 16, 20, 36, 48.

Dwa miliony złotych trafi w ręce gracza, który puścił swój kupon w podlubelskim Krasieninie, w kolekturze mieszczącej się w sklepie Groszek (Krasienin-Kolonia 26A). Grający sam wytypował zwycięskie liczby na swoim kuponie.

Po każdym losowaniu Lotto odbywa się dodatkowe losowanie Lotto Plus 6 z 49 liczb, w którym za złotówkę można wygrać 1 milion złotych.

Wyniki Lotto Plus 06.12.2022: 13, 23, 29, 37, 42, 49.

Lotto to gra kumulacyjna. Jeżeli w losowaniu nie padnie wygrana pierwszego stopnia, pula przechodzi na kolejne losowanie. Im więcej osób zagra, tym większa pula na wygrane. Gra polega na wytypowaniu 6 z 49 cyfr.

Losowania Lotto odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.