Nowy Mercedes Klasy A zadebiutował w Lublinie [ZDJĘCIA]

merc a200 1
Salonowa premiera nowego Mercedesa Klasy A | fot. Jakub Pecio // Spotted Lublin

W ubiegłą sobotę w salonie Mercedes-Benz Nobile Motors przy Al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie odbyła się premiera nowego Mercedesa Klasy A.

12 maja to data, w której oficjalnie wprowadzono na rynek nowy model Klasy A od Mercedesa. W salonach w całym kraju dealerzy zorganizowali jego premierowe pokazy.

W Lublinie w salonie Mercedes-Benz Nobile Motors zainteresowani mogli wybrać się na jazdę testową nową Klasą A, porozmawiać z ekspertami na temat modelu oraz osobiście przetestować nową funkcję „Hej, Mercedes!”, która pozwala na głosowe zarządzanie wieloma funkcjami samochodu.

Na odwiedzających tego dnia salon w Lublinie przy al. Spółdzielczości Pracy czekała również ekspozycja samochodów z otwartym nadwoziem – w tym CLA AMG oraz GLA.

Dodatkowo w salonie znalazła się strefa fit ze zdrowymi koktajlami i sokami, mini spa dla kobiet i przestrzeń dla maluchów z animatorami.

Nowa Klasa A | fot. Jakub Pecio

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.