Nowy chodnik ułatwi mieszkańcom dotarcie do pętli autobusowej

chodnik kostka brukowa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Wkrótce mieszkańcy Węglina Południowego będą mogli korzystać z nowego chodnika prowadzącego od ulicy Berylowej do Onyksowej.

Nowy chodnik dla mieszkańców ul. Jantarowej

Nowy chodnik ze ścieżką rowerową połączy ul. Berylową z ul. Onyksową. Jego przebieg został wyznaczony między blokami przy ul. Jantarowej 9, 9A a ul. Onyksową 5, 5a i 7. Wykonawcy mogą składać oferty w przetargu do 18 października. Chodnik powinien zostać zbudowany w ciągu 2 miesięcy od podpisania umowy.

Chodnik będzie miał szerokość 1,5 m i zostanie wykonany z kostki brukowej, zaś ciąg rowerowy o szerokości 2 m – z betonu asfaltowego. Połowę długości chodnika od ciągu rowerowego będzie oddzielał pas zieleni, na pozostałej części pas oddzielający zostanie wykonany z kolorowej kostki brukowej.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.