Nowy apartamentowiec powstaje przy ul. Leszczyńskiego w Lublinie [ZDJĘCIA]

Cam01 e1476883295378

Powstający apartamentowiec to siedmiokondygnacyjny budynek, który powstaje w naszym mieście przy ulicy Leszczyńskiego.

Active Residence” to apartamentowiec, który powstaje przy ul. Leszczyńskiego, naprzeciwko wyburzonego kina Kosmos. W budynku przewidzianych zostało 169 apartamentów i 16 penthouse’ów.

Obiekt składać będzie się z pięciu klatek schodowych a w każdej z nich znajdować będzie się jedna winda. Całość objęta zostanie systemem monitoringu. Budynek obejmuje siedem kondygnacji nadziemnych, z których pierwsza parter, będzie miała funkcję usługowo-handlową. Zawiera również dwie kondygnacje podziemne, na których znajdują się miejsca postojowe, boksy garażowe i komórki lokatorskie.

Wszystkie penthouse’y wyposażone są w instalację do klimatyzacji, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, grzejniki kanałowe w salonie, przesuwny system okienny oraz przewód spalinowy do kominka, co umożliwia jego wykonanie jeśli ktoś jest zainteresowany taką opcją.

Wśród innych udogodnień mieszkańcy będą mogli liczyć na całodobową recepcję wraz z obsługą, nieodpłatną oraz w pełni wyposażoną salę fitness (dostepną wyłącznie dla mieszkańców budynku). Dodatkowo oferujemy ponadstandardową wysokość kondygnacji mieszkalnej.

– Przy tworzeniu projektu, położono szczególny nacisk na kwestię estetyki oraz jakość zastosowanych komponentów – zadbano by projekt zawierał możliwie dużo szlachetnych materiałów – mówi Piotr Sikorski, dyrektor sprzedaży Active Residence.

Inwestycja zakłada także przebudowę skrzyżowania i przyległego parkingu miejskiego, zagospodarowanie dziedzińca oraz terenu wokół budynku poprzez między innymi granitowe pasaże przylegające do lokali usługowych, specjalnie zaprojektowane ławki i oświetlenie oraz „zielone dywany” z roślin okrywowych z drzewami chroniącymi przed nadmiernym słońcem.

Zdjęcia Active Residence

Zakończenie inwestycji planowane jest na trzecim kwartale 2018 roku. Projektantem budynku jest lubelski architekt Maciej Herman.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.