Nowość w WORD Lublin. Takie rozwiązanie ma jeszcze jedna placówka w Polsce

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie wprowadził udogodnienie dla zdających egzamin teoretyczny na prawo jazdy. Takie rozwiązanie ma jeszcze jedna placówka WORD w Polsce.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego poczynił krok ku temu, by kursanci mieli nieco łatwiejsze życie. W poczekalni Biura Obsługi Klienta WORD w Lublinie (zapisy na egzamin) udostępniono komputer, na którym można sprawdzić swoje przygotowanie do części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy.

Istnieje możliwość sprawdzenia swojej wiedzy przed egzaminem teoretycznym na prawo jazdy. W poczekalni Biura Obsługi Klienta WORD w Lublinie (zapisy na egzamin) jest udostępniony komputer z programem egzaminu teoretycznego” – czytamy na stronie WORD Lublin.

WORD w Lublinie jest drugą placówką w Polsce, która stworzyła takie udogodnienie dla swoich kursantów. Pierwsze takie rozwiązanie zostało wprowadzone w WORD w Białymstoku w formie tabletu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.