Stado dzików wbiegło wprost pod koła samochodu (wideo)

68 112323

Jesień to czas migracji dzikich zwierząt. Często ich szlaki przecinają się z drogami, po których poruszają się samochody. Przez to dochodzi do zdarzeń drogowych z udziałem dzikich zwierząt. Jedno z takich zdarzeń zarejestrowała kamera policyjnego radiowozu.

 

Jak niewiele brakuje do nieszczęścia przekonał się mieszkaniec powiatu lubartowskiego. Wieczorem jechał swoim volkswagenem do Lubartowa. Na wysokości miejscowości Nowodwór-Piaski z pobocza drogi wybiegło stado dzików.

 

Doszło do zderzenia ze zwierzętami. Z uwagi iż prędkość samochodu nie była wysoka, a kierowca szybko zareagował, nikomu nic się nie stało. Zwierzęta uciekły, a samochód doznał jedynie niewielkiej usterki, która została naprawiona na miejscu.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.