Nowoczesne Centrum Medyczne Nałęczowska w Lublinie. Kompleksowa opieka zdrowotna dla całej rodziny

Centrum Medyczne Nałęczowska
fot. Centrum Medyczne Nałęczowska

Centrum Medyczne Nałęczowska to nowoczesna i zaawansowana technologicznie placówka medyczna, która pojawiła się na mapie Lublina. Oferuje kompleksową opiekę zdrowotną dla kobiet i ich rodzin na każdym etapie życia.

Szeroki zakres usług medycznych

Centrum Medyczne Nałęczowska oferuje szeroką gamę usług medycznych, zapewniając opiekę w wielu specjalizacjach. Wśród dostępnych usług znajdują się:

 • Ginekologia estetyczna i regeneracyjna
 • Ginekologia i położnictwo
 • Leczenie niepłodności
 • Dermatologia
 • Diabetologia
 • Chirurgia i proktologia
 • Medycyna estetyczna
 • Bariatria
 • Badania prenatalne
 • Ginekologia onkologiczna
 • Endokrynologia ginekologiczna

Eksperci w swojej dziedzinie

Centrum Medyczne Nałęczowska zrzesza wysokiej klasy specjalistów, którzy zapewniają najwyższy poziom opieki medycznej. Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w każdej dziedzinie, co stanowi znak rozpoznawczy placówki.

Zespół od lewej: dr n. med. Katarzyna Romanek-Piva, dr hab. n. med. Aneta Adamiak-Godlewska, dr hab. n. med. Katarzyna Skorupska
Zespół, od lewej: dr n. med. Katarzyna Romanek-Piva, dr hab. n. med. Aneta Adamiak-Godlewska, dr hab. n. med. Katarzyna Skorupska | fot. CMN

„Naszym priorytetem jest kompleksowe podejście do zdrowia naszych pacjentów. Każdy znajdzie u nas pomoc, niezależnie od potrzeb i etapu życia.” – mówi Dr n. med. Katarzyna Romanek – Piva, Specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.

Komfort i innowacyjność

Centrum Medyczne Nałęczowska stawia na komfort pacjentów oraz innowacyjne podejście do leczenia. Nowoczesne wyposażenie placówki oraz przyjazna atmosfera zapewniają komfortowe warunki leczenia i diagnozowania. Każda wizyta jest starannie zaplanowana, aby zminimalizować czas oczekiwania i maksymalnie zwiększyć skuteczność terapii.

Indywidualne podejście do pacjenta

Indywidualne podejście do każdego pacjenta jest kluczowym elementem filozofii Centrum Medycznego Nałęczowska. Zespół specjalistów dba o to, aby każda osoba otrzymała spersonalizowaną opiekę dostosowaną do jej unikalnych potrzeb zdrowotnych. Dzięki temu pacjenci czują się zaopiekowani i mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie leczenia.

Lokalizacja i kontakt

Centrum Medyczne Nałęczowska znajduje się w dogodnej lokalizacji w Lublinie pod adresem: Nałęczowska 18/159, gdzie znajduje się ogólnodostępny parking. Do Centrum Medyczne Nałęczowska można dojechać również komunikacją miejską numer: 3, 33, 54, 79.

Wizytę można umówić telefonicznie pod nr telefonu: 511 775 534 lub na platformie MyDr i Znany Lekarz.

Pacjenci mogą również odwiedzić nasz profil na Instagramie oraz stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach i specjalistach.

Jakie usługi medyczne są dla Was najważniejsze? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Bardzo szeroki wachlarz usług medycznych! Brakowało takiego miejsca na mapie Lublina. Patrząc po sporej ilości specjalistów z wielu dziedzin – jest mega kompleksowo!