Nowo wybudowana szkoła w dzielnicy Sławin czeka na uczniów

szkol001 medium e1409155865952
Budynek szkoły zlokalizowany jest wewnątrz osiedla i ma dobry dostęp komunikacyjny. Charakteryzuje się nowoczesną architekturą i funkcjonalnymi rozwiązaniami wewnętrznymi. 
Placówka oświatowa powstała w dzielnicy Sławin. Budynek szkoły zlokalizowany jest wewnątrz osiedla i ma dobry dostęp komunikacyjny. Charakteryzuje się nowoczesną architekturą i funkcjonalnymi rozwiązaniami wewnętrznymi. W budynku zaprojektowano pomieszczenie klubu osiedlowego z przeznaczeniem na realizację przedsięwzięć związanych z życiem osiedla.

 

Budynek ma zabudowę segmentową z osobnym segmentem dla oddziałów przedszkolnych, salę gimnastyczną, sale do ćwiczeń, siłownię, blok żywieniowy z przestronną jadalnią, słoneczne sale lekcyjne z zapleczem na pomoce dydaktyczne, bibliotekę z czytelnią, świetlicę zapewniającą opiekę dzieciom pozostającym dłużej w szkole po zajęciach ze względu na czas pracy rodziców. Przystosowany jest do przyjęcia dzieci z niepełnosprawnością ruchową. W szkole będzie uczyć się  30 klas 25-cio osobowych oraz zostaną utworzone 4 grupy przedszkolne 25-cio osobowe. Koszt realizacji inwestycji oświatowej to kwota 28 mln zł.

szkol008 (Medium)

szkol002 (Medium)

szkol010 (Medium)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.