Nowe przystanki autobusowe w Lublinie. Sprawdź, gdzie są nowe przystanki

IMG 20161115 072050 1 e1480353406797
cof

Od najbliższego czwartku mieszkańcy Lublina będą mogli korzystać z trzech nowych przystanków komunikacji miejskiej. Sprawdź, gdzie powstaną.

Od czwartku, 1 grudnia na Felinie zostanie uruchomiony nowy zespół przystankowy o nazwie „Rondo Karszo-Siedlewskiego NŻ”. W jego okolicy zostaną ustawione trzy słupki przystankowe.

– Słupki 01 i 02 będą zlokalizowane na ul. Vetterów, zaś słupek 03 na ul. Braci Krausse – informuje Justyna Góźdź z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie. Dodatkowo na ul. Vetterów zostanie zlokalizowany dodatkowy słupek przystankowy o numerze 01 wcielony do zespołu Felin Uniwersytet.

Nowe przystanki będą obsługiwały linie nr: 14 jadącą w stronę Węglina, 21 jadącą w stronę Nałkowskich, 23 jadącą przez Czechów do Choin i 47 jadące przez centrum miasta, szpital Chodźki na Sławinek.

DW

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.