Nowe połączenie z lubelskiego lotniska. Tym razem do Holandii

pink skies version 1 min e1453373681541
Zdjęcie ilustracji: Wizz Air

Od lutego Wizz Air zacznie latać z Lublina do Eindhoven – miasta położonego w Holandii. Ten kierunek zastąpi obecne loty do Brukseli.

Linie lotnicze Wizz Air uruchamiają nowe połączenie z Lublina. Od 22 lutego 2016 roku pasażerowie będą mogli skorzystać z lotów do Holandii. Rejsy do Eindhoven będą odbywały się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.

– Dzięki nowemu kierunkowi z Lublina do Eindhoven, Wizz Air wzbogacił swoją ofertę o bezpośrednie połączenie z Lublina do Holandii. Nasi klienci mogą cieszyć się niskimi cenami biletów w połączeniu ze świetną i kompetentną obsługą zapewnianą przez polskojęzyczną załogę. – mówi Tamara Mshvenieradze, Wizz Air.

Ceny biletów na nowe połączenie zaczynają się od 39,99 złotych.

Obecnie za pośrednictwem Wizz Air można z Lublina dolecieć do Londynu, Oslo, Sztokholmu, Doncaster, Glasgow i Brukseli.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.