Nowe połączenie lotnicze z Lublina do Sztokholmu

widokcam031

Port Lotniczy Lublin z nowym połączeniem do Szwecji! Od 21 maja 2015 r., we wtroki, czwartki i niedziele polecimy na trasie Lublin – Sztokholm Skavsta. Linie Wizz Air zapowiadają również zwiększenie obecności na dotychczasowych trasach do Oslo i Londynu.

– Konsekwentnie zwiększamy siatkę połączeń z lubelskiego lotniska. Od 21 maja 2015 roku Wizz Air wystartuje z nowym połączeniem z portem Sztokholm Skavsta. Przewoźnik ogłosił także zwiększenie od marca 2015 roku obecności na dotychczasowych trasach do Oslo (z 2 do 3 lotów tygodniowo) i Londynu Luton (z 3 do 5). Te decyzje to potwierdzenie potencjału turystycznego i biznesowego Lublina oraz regionu. Jestem przekonany, że nowe połączenia odniosą sukces i będą skutkować dalszym rozszerzeniem działalności naszego lotniska. – powiedział Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin

Od 21 maja 2015 Wizz Air połączy Lublin ze Sztokholmem (lotnisko Skavsta). Połączenie będzie obsługiwane 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki i soboty) a podróż potrwa niespełna 2 godziny. Cena biletu w jedną stronę na nowej trasie Lublin – Sztokholm Skavsta, wliczając podatki i opłaty obowiązkowe a także mały bagaż podręczny, to kwota od 129 PLN.

Linie Wizz Air zapowiadają również zwiększenie tygodniowej częstotliwości lotów od 29 marca na trasie Lublin – London Luton z 3 do 5 lotów oraz od 21 maja z 2 do 3 na trasie Lublin – Oslo Torp.
Łącznie od 21 maja 2015 roku samoloty Wizz Air będą wykonywały 11 operacji lotniczych w tygodniu. W roku 2015 Wizz Air zamierza przewieźć z i do Lublina około 140.000 pasażerów

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.