Nowe połączenia na trasie Warszawa – Lublin – Rzeszów

Od 1 października PolskiBus uruchamia połączenia z Warszawy przez Lublin do Rzeszowa. Dzięki wydłużeniu trasy P7 Lublin zyska też więcej kursów do Warszawy.

PolskiBus.com otwiera nowe połączenia pomiędzy Warszawą, Lublinem i Rzeszowem. Bieżąca zmiana sprawia, że pasażerowie z Lublina zyskają zarówno połączenie z kolejnym dużym polskim miastem, jak i zwiększoną liczbę połączeń do Warszawy –z 5 do 9 kursów dziennie. Mieszkańcy Rzeszowa będą mieli możliwość planowania podróży do stolicy korzystając zarówno z 5 nowych połączeń w ramach linii P7, jak również dotychczasowych 5 kursów bieżącej linii P10.

Nowe połączenia są wyjściem naprzeciw wielu zapytaniom pasażerów z Lublina, Rzeszowa oraz Warszawy. Ich start planowany jest od środy, 1 października 2014. Bilety będą dostępne w cenie już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej

 „Informowanie o nowych trasach i połączeniach jest dla nas zawsze wyjątkowo przyjemnym momentem. Tym razem mam przyjemność poinformować, że kolejnym etapem naszego dynamicznego rozwoju jest połączenie Warszawy z Lublinem i Rzeszowem w ramach przedłużenia bieżącej linii P7. Cieszymy się z faktu, że możemy zaoferować mieszkańcom tych wspaniałych miast kolejne możliwości dogodnego planowania podróży wraz z dostępem do nowej destynacji – Rzeszowa.
Z uwagą słuchaliśmy potrzeb  i próśb naszych pasażerów, szczególnie z Lublina, którzy czekali na zwiększoną liczbę połączeń pomiędzy Lublinem a Warszawą.”
– mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

„Te nowe połączenia są dodatkowymi informacjami do ostatnio ogłaszanych. Ciężko pracowaliśmy, aby z powodzeniem wdrożyć nowe połączenia, które poszerzą bieżący rozkład, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni z możliwości przekazania naszym pasażerom tak dobrej informacji.” – dodaje Grażyna Fałdyga-Król.

Na pokładach klimatyzowanych oraz komfortowych autokarów wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę.

Banner_P7_Warszawa_Lublin_Rzeszow_PL

fot. PolskiBus.com

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.