Nowe obostrzenia? Konferencja prasowa ministra zdrowia o godz. 14:00

Minister zdrowia Adam niedzielski
Minister zdrowia Adam Niedzielski

W piątek o godz. 14:00 zaplanowano konferencję prasową ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Szef resortu zdrowia ma ogłosić nowe obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa.

Konferencja ministra zdrowia

Z nieoficjalnych informacji wynika, że województwo pomorskie ma zostać objęte takimi samymi obostrzeniami, jakie teraz obowiązują w Warmińsko-Mazurskiem. Chodzi o zamknięcie szkół, hoteli, większości sklepów w galeriach handlowych oraz obiektów kultury i sportu.

Obostrzenia obowiązujące w województwie warmińsko-mazurskim:

Od 27 lutego zamknięte są hotele, kina, teatry, muzea, galerie sztuki, baseny i korty tenisowe. Galerie handlowe działają w ograniczonym zakresie (otwarte są m.in. apteki, drogerie, sklepy spożywcze, salony prasowe). Nauka zdalna w klasach 1-3 szkół podstawowych.

AKTUALIZACJA:
Lockdown w pomorskim i warmińsko-mazurskim. Obostrzenia utrzymane do 28 marca

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.