Nowa Biedronka przy wjeździe do Lublina. Otwarcie w czwartek, 23 grudnia

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | materiały prasowe

Przy ulicy Piaseckiej w Świdniku, w sąsiedztwie salonu samochodowego Audi powstała nowa Biedronka. Otwarcie sklepu zaplanowano w czwartek, 23 grudnia o godz. 6 rano.

Biedronka przy ul. Piaseckiej w Świdniku

Nowa Biedronka w Świdniku mieści się pod adresem ul. Piasecka 10, obok salonu Audi. W czerwcu na tym terenie wyburzono piętrowy dom mieszkalny, w miejscu którego postawiono budynek handlowo-usługowy. Jednym z najemców jest sklep Biedronka.

Otwarcie Biedronki przy ul. Piaseckiej zaplanowano na czwartek 23 grudnia na godz. 6 rano. Na osoby, które odwiedzą sklep Biedronka w dniu otwarcia, czekać będą liczne rabaty i promocje. Będzie to już 4 sklep sieci Biedronka w Świdniku.

Lokalizacja sklepu nie jest przypadkowa. Jest to bardzo ruchliwa ulica, bo łączy ze sobą Świdnik i Lublin.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.