Nowa aplikacja Biedronka dostępna od 30 maja dla wszystkich klientów. Jak się zalogować?

Nowa aplikacja Biedronka
Nowa aplikacja Biedronka | materiały prasowe

Nowa aplikacja Biedronka jest już dostępna dla wszystkich klientów. Znajdziecie w niej promocje, cyfrową kartę Moja Biedronka i zniżkomat. Jak się zalogować do aplikacji Biedronka?

Aplikacja Biedronka

Nowa aplikacja Biedronka jest już dostępna w sklepach Google Play (Android) i App Store (iOS). Od 18 maja z aplikacji Biedronki mogli korzystać wybrani użytkownicy. Biedronka udostępniła testowo swoją aplikację wszystkim pracownikom sklepów. Od poniedziałku 30 maja nowa aplikacja Biedronka zostanie udostępniona wszystkim klientom Biedronki.

Jak się zalogować do aplikacji Biedronka?

Obecni klienci Biedronki posiadający kartę Moja Biedronka nie będą musieli zakładać nowej, by móc korzystać z aplikacji Biedronka. Przy rejestracji obecna karta Moja Biedronka zostanie przypisana do konta w aplikacji.

Przy logowaniu wystarczy podać numer telefonu, na który mamy zarejestrowaną kartą Moja Biedronka. W wiadomości SMS przyjdzie kod, który wpisujemy w aplikacji i gotowe. Mamy powiązaną obecną kartę Moja Biedronka z aplikacją mobilną Biedronka.

Dlaczego warto pobrać aplikację Biedronka?

Wirtualna karta Moja Biedronka

Twoja karta Moja Biedronka w telefonie. Nie musisz już podawać kasjerowi swojego numeru telefonu lub fizycznej karty Moja Biedronka. Wystarczy, że zeskanujesz swoją wirtualną kartę Moja Biedronka z ekranu telefonu.

Gazetki

W aplikacji klienci mają dostęp do gazetek promocyjnych z opcją wyszukiwania konkretnych produktów w promocji.

Oferty dla Ciebie

Posiadacze aplikacji mają do dyspozycji „Shakeomat”, który generuje dla klienta codziennie inną promocję na wybrany produkt. Kupon można wykorzystać przez określony czas.

Skaner cen

Skanuj kody kresowe produktów, sprawdzaj ich ceny i dostępność w sklepie.

Paragon w aplikacji

Wszystkie paragony i naliczone rabaty w jednym miejscu.

Płatności BLIK bez kodu

W nowej aplikacji Biedronka możesz aktywować płatności za zakupy w sklepie z wykorzystaniem systemu płatności mobilnych BLIK bez kodu. Aby aktywować tę usługę, należy zaakceptować regulamin usługi w aplikacji.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.