Nocny wypadek na obwodnicy Lublina S12. Kierowca tira spłonął w kabinie ciężarówki

Do tragicznego wypadku doszło w nocy na obwodnicy Lublina. Samochód ciężarowy uderzył w bariery energochłonne i się zapalił. W pożarze kabiny zginął jego kierowca.

Całkowicie zablokowany jest odcinek obwodnicy Lublina S12, pomiędzy węzłami Czechów a Rudnik. W nocy z poniedziałku na wtorek około godz. 2.20 doszło tam do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego, który po uderzeniu w bariery energochłonne stanął w ogniu.

Interweniujący na miejscu strażacy po ugaszeniu ognia ujawnili w środku kabiny zwłoki kierowcy. W miejscowości Dys droga w kierunku Zamościa jest zablokowana. Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia. Na razie nie wiadomo, kiedy ruch na zablokowanym odcinku zostanie przywrócony.

Aktualizacja: Ciężarówka uderzyła w bariery na obwodnicy Lublina i zapaliła się. Kierowca spłonął w kabinie – ZDJĘCIA

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niestety zaśnięcie za kierownicą trzeba przeżyć na własnej skórze. Osoba nieświadoma nie zdaje sobie sprawy jak do tego dochodzi. Ja miałem to szczęście że ktoś w porę mnie obudził. Od tamtej pory zawsze odpoczywam, gdy poczuje pierwsze choć najmniejsze objawy zmęczenia.