Nocne kontrole przewozu osób. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę Bolta

Pijany kierowca Bolta zatrzymany przez policję
Pijany kierowca Bolta zatrzymany przez policję | fot. KMP Lublin

Podczas dzisiejszej nocy policjanci z Lublina przeprowadzili działania ukierunkowane głównie na kontrole kierowców świadczących usługi przewozowe. Mundurowi podczas działań zatrzymali pijanego kierowcę Bolta.

Pijany kierowca Bolta Lublin

Dzisiaj w nocy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili kontrolę kierowców świadczących usługi przewozowe na terenie Lublina. Na ul. Dywizjonu 303 funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierującego skodą. Jak się okazało, mężczyzna akurat przewoził pasażera.

Podczas czynności kierujący zaczął zachowywać się bardzo nerwowo. To skłoniło policjantów do przeprowadzenia badania trzeźwości. W trakcie testu wyszło na jaw, że 22-letni mieszkaniec Świdnika jest pijany. Alkomat wykazał w jego organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

22-letni taksówkarz od razu stracił uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Niedługo usłyszy zarzuty. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna, wieloletni zakaz kierowania pojazdami oraz kara do 2 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.