Biegacze pobiegną nocą przez Lublin. Będą utrudnienia w ruchu [INFO]

nocna trzecia dycha do maratonu
Nocna dycha do maratonu | fot. Jakub Pecio // Spotted Lublin

Ponad półtora tysiąca biegaczy zgłosiło się do nocnej Trzeciej Dychy do Maratonu. Impreza wystartuje już dziś o godz. 22.30. Będą utrudnienia w ruchu.

Tradycyjnie trzeci etap cyklu Dycha do Maratonu odbędzie się wieczorną porą. Na uczestników biegu czeka zupełnie nowe wyzwanie, gdyż rywalizacja będzie odbywać się na nowej trasie.

Start i meta biegu będą zlokalizowane przy Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym (ul. Dobrzańskiego 3). Bieg odbywać się będzie przy częściowo ograniczonym ruchu. Wszystkie skrzyżowania na terenie biegu będą zabezpieczone przez policję.

Trasa biegu

Uczestnicy biegu wystartują ul. Dobrzańskiego, następnie ul. Dobrzańskiego wybiegnięcie w prawo na ul. J. Franczaka „Lalka”, dalej prosto J. Franczaka „Lalka” i ul. Droga Męczenników Majdanka, następnie w skręt w lewo w ul. Krańcową, dalej prosto ul. Krańcową, ul. Dywizjonu 303, następnie w skręt w prawo w ul. Kunickiego, ul. Kunickiego do skrzyżowania z ul. Wolską, skręt w prawo w ul. Wolską.

Dalej prosto ul. Wolską, ul. Łęczyńską, z ul. Łęczyńskiej skręt w prawo w drogę serwisową wzdłuż al. Wincentego Witosa do ul. Dekutowskiego, następnie ścieżką rowerową wzdłuż ul. Dekutowskiego i ul. J. Franczaka „Lalka” do ul. Dobrzańskiego na metę zlokalizowaną przy Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym na ul. Dobrzańskiego 3.

trasa trzeciej dychy do maratonu 2018
Trasa Trzeciej Dychy do Maratonu | fot. organizator

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.