Nocna Dycha do Maratonu. Biegacze zmierzą się z zimową aurą. Start o godz. 22

nocna trzecia dycha do maratonu
Nocna Dycha do Maratonu

Trzecia Dycha do Maratonu w tym roku organizowana jest w nocy. Biegacze pobiegną ulicami Lublina, ale zupełnie nową trasą.

 

W nocy z soboty na niedzielę zostanie rozegrana w Lublinie Trzecia Dycha do Maratonu. Tradycyjnie trzeci etap odbędzie się wieczorną porą. Na uczestników biegu czeka nowa, 10-kilometrowa trasa.

 

Biegacze tym razem wystartują z ul. Lubelskiego Lipca 80. Meta będzie natomiast usytuowana obok Aqua Lublin. Do biegu zgłosiła się rekordowa liczba, ponad 1500 zawodników.

 

– Apeluję także, aby biegacze odpowiednio się ubrali na taką pogodę, choć myślę, że każdy uczestnik doskonale zdaje sobie z tego sprawę co go czeka – apeluje Piotr Kitliński, dyrektor Maratonu Lubelskiego.

 

Utrudnienia w ruchu

Zawody rozpoczną się o godz. 22.00, na trasie :start na ul. Lubelskiego Lipca 80 na wysokości Aqua Lublin następnie ulicami: al. Piłsudskiego, ul. Narutowicza, ul. Głęboka, ul. Filaretów, ul. Zana, ul. Wileńska, ul. Lesława Pagi, ul. Spadochroniarzy, al. Racławickie, ul. Krakowskie Przedmieście, ul. Kołłątaja, ul. Hempla, ul. Narutowicza, al. Piłsudskiego, chodnik i ścieżka rowerowa wzdłuż ul. Lubelskiego Lipca 80, meta na placu przy AQUA Lublin, ok. godz. 23.20.

 

Bieg odbywać się będzie przy częściowo ograniczonym ruchu. Wszystkie skrzyżowania na terenie biegu będą zabezpieczone przez policję.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.