Nieznani sprawcy przewrócili auto nauki jazdy na bok [zdjęcia]

Nieznani sprawcy w nocy z soboty na niedzielę na parkingu przy ul. Legendy przewrócili na bok samochód nauki jazdy. „Tak się dzisiaj bawiła młodzież na Czechowie” – komentuje czytelnik Jarosław.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Nieznani sprawcy przewrócili na bok samochód należący do jednego z lubelskich ośrodków szkolenia kierowców. Auto znajdowało się na parkingu przy ul. Legendy, na lubelskim Czechowie.

Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Jarosława. – „Tydzień temu pourywane lusterka dosłownie 300m dalej, dzisiaj wywrotki. Komisariat 300m od zdarzenia, ale są głusi jak coś się dzieje.”

– Otrzymaliśmy informację, że na parkingu znajduje się przewrócone auto. To samochód służący do nauki jazdy na prawo jazdy kat. B1 – informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

Osoby, które mogą coś wiedzieć na temat tego zdarzenia proszone są o zgłoszenie na V Komisariat przy ul. Koncertowej.

Zdjęcia

fot. Jarosław
fot. Rafał


2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Może ktoś nie był zadowolony z nauki jazdy naciągali klienta na dokupywanie godzin po 50zł bo nie uczyli nic w regulaminowych jazdach.

  2. A moze w koncu policja sie do czegos wezmie?? Po 15stej gdzie mlodziez siedzi pod sklepem obok policja zamiast pilnowac bezpieczenstwa siedzi w cieplym komisariacie.