Nietrzeźwy, z narkotykami, bez badań technicznych, OC i na zakazie. 21-letni kierowca Audi przekombinował

Kontrola drogowa 1
Kontrola drogowa prędkości

Kierowca Audi w wieku 21 lat został zatrzymany do kontroli drogowej w Wożuczynie. Szybko wyszło, że ma wiele na sumieniu. Podczas kontroli policja znalazła przy nim narkotyki. Dodatkowo jego pojazd nie miał wymaganego ubezpieczenia ani aktualnych badań technicznych. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Osobliwa kontrola drogowa kierowcy Audi

W nocy z czwartku na piątek, około godziny 4:00 policja zatrzymała kierowcę Audi do kontroli drogowej w Wożuczynie. Za kierownicą siedział 21-letni mieszkaniec gminy Rachanie. Po przeprowadzeniu testu na trzeźwość stwierdzono, że miał on 0,6 promila alkoholu we krwi oraz posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Jakby tego było mało, to miał przy sobie miał kilka porcji dilerskich skrystalizowanej białej substancji, a samochód, którym podróżował, nie miał ważnego ubezpieczenia ani aktualnych badań technicznych.

Kontrola trzeźwości kierowców na ulicach Lublina
Kontrola trzeźwości kierowców na ulicach Lublina | fot. Dominik Wąsik

Jedna kontrola, tak wiele przewinień

Za popełnione czyny mężczyzna niedługo stanie przed sądem. Lista przewinień jest długa. W działaniach kontrolnych uczestniczyli funkcjonariusze Straży Granicznej z Dołhobyczowa. 21-letni mężczyźnie może grozić kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.