Nieszczęśliwy wypadek podczas wymiany dachu. Nie żyje 28-letni pracownik

dach dekarz pracownicy wymiana dachu
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Do nieszczęśliwego wypadku doszło we wtorek. W trakcie prac dekarskich ranny został 28-letni pracownik. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Wypadek przy wymianie dachu

Do tragicznego w skutkach wypadku przy pracy doszło we wtorek w gminie Wólka w powiecie lubelskim. Podczas prac związanych z wymianą dachu na domu jednorodzinnym ze stawianej konstrukcji dachowej, zsunęła się murłata, uderzając jednego z pracowników w głowę.

Mężczyzna od razu został przewieziony do szpitala, jednak jego życia nie udało się uratować. Policjanci pod nadzorem prokuratora dokładnie zbadali miejsce zdarzenia. Ciało 28-letniego mieszkańca gminy Ulan zabezpieczono do sekcji zwłok. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.