Nieprawidłowe wyprzedzanie przez kierowcę Audi. Omal nie doprowadził do tragedii. Nissan wypadł z drogi

Nissan wypadł z drogi w wyniku uderzenia
Nissan przewrócił się na bok i wylądował w rowie

O dużym szczęściu może mówić kierowca Audi, który rozpoczął manewr wyprzedzania i doprowadził do groźnie wyglądającej kolizji z autem jadącym z naprzeciwka. Pamiętajmy, na drodzę zachowajmy ostrożność i zdrowy rozsądek, nie zawsze zdążymy zakończyć manewr i może się to źle skończyć.

Kierowca przecenił swoje możliwości

Do zdarzenia doszło w miejscowości Bykowszczyzna w drodze do Kocka we wtorek po godzinie 16:00, tuż obok blokady zorganizowanej przez protestujących rolników. Trzydziestoletni kierowca Audi doprowadził do zderzenia z Nissanem nadjeżdżającym z naprzeciwka. Nissana prowadził kierowca z Ukrainy. W wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania przez Audi, Nissan wylądował poza osią jezdni i przewrócił się na bok.

Nissan wypadł z drogi w Bykowszczyźnie
Leżący na boku Nissan biorący udział w zdarzeniu

Obaj kierowcy byli trzeźwi, nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. Apelujemy o rozsądek na drodze. Rozwaga, kalkulowanie ryzyka. Tego wymaga od nas prowadzenie pojazdu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.