Nieostrożna zmiana pasa ruchu, zderzenie i dachowanie

Dachowanie peugeota na al. Solidarności
Dachowanie peugeota na al. Solidarności | fot. czytelniczka Magdalena

Podczas zmiany pasa ruchu należy zachować szczególną ostrożność. Przekonał się o tym kierujący peugeotem mężczyzna, który podczas zmiany pasa ruchu zderzył się z toyotą, po czym jego auto dachowało.

Dachowanie na al. Solidarności

Do zdarzenia doszło w czwartek (21.07) około godz. 14.30 na al. Solidarności w Lublinie. Za zjazdem z ronda 100-lecia KUL zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe: toyota i peugeot. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że oba pojazdy poruszały się od strony Warszawy w kierunku centrum Lublina.

W pewnym momencie kierujący peugeotem nieostrożnie zmienił pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z jadącą obok toyotą. Wytrącony z toru jazdy peugeot dachował przed skrzyżowaniem z ul. Warszawską.

W zgłoszeniu, jakie otrzymały służby ratunkowe, wynikało, iż jedna osoba została poszkodowana. Na szczęście nikomu nic się poważnego nie stało. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Dachowanie peugeota na al. Solidarności
Dachowanie peugeota na al. Solidarności | fot. czytelniczka Magdalena
Dachowanie peugeota na al. Solidarności
Dachowanie peugeota na al. Solidarności | fot. czytelnik Daniel

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.