Niemiła niespodzianka po weselu. Ktoś ukradł torebkę panny młodej. Były w niej pieniądze

pieniądze
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Kiedy przyszło zapłacić za lokal weselny i DJ-a pani Ewelina nie dowierzała. Ktoś ukradł z samochodu torebkę z pieniędzmi, dokumentami i telefonem. Telefon został wyłączony.

Do zdarzenia doszło w nocy z 18/19 sierpnia na terenie restauracji Bosman przy ul. Krężnickiej w Lublinie lub przy ulicy Skarżyńskiego w Świdniku. Pani Młodej zginęła czarna torebka (złote zameczki, pikowana, bez marki) z cenną zawartością – pieniędzmi, dokumentami, okularami i telefonem.

Okoliczności zaginięcia: „Torebka wraz z wszystkimi prezentami była przełożona z samochodu, którym jechali młodzi do ślubu, do samochodu siostry. Rzeczy były przekładane w granicach godziny 3 rano. Później siostra z partnerem pojechali do Świdnika zawieść jedzenie i wrócili po Młodych. Po powrocie zorientowali się, że torebki nie ma w samochodzie. Torebka mogła znajdować się na dachu samochodu lub ktoś ją ukradł wykorzystując nieuwagę Młodych podczas przepakowywania rzeczy.”

W środku torebki znajdowały się pieniądze w kwocie ponad. 6 tys. złotych oraz telefon marki LG K10 dual. Telefon został wyłączony w kolejnych godzinach lub się rozładował.

– Policja w Świdniku nie przyjęła zgłoszenia tłumacząc, że zlokalizować telefon mogą dopiero jak ktoś zaginie. Policjanci z Zamościa zareagowali podobnie, z tym że kazali zgłosić fakt zaginięcia dopiero po upływie 14 dni. Po za tym powiedzieli, że to nie W-11, nie ma zagrożenia życia żeby kogoś namierzać – tłumaczy pani Ewelina.

Osoby, które znalazły torebkę lub mogą coś wiedzieć w tym temacie są proszone o kontakt pod nr tel. 505 245 417. Młodzi przewidzieli nagrodę dla znalazcy.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Co to za dziwna reakcja policji ? 😀 Mi ukradli plecak z BP TOUR i normalnie przyjeli zgloszenie co prawda w Krakowie ale nie bylo problemu a w tym plecaku byl tablet

  2. Kto to jest pani młoda? Nie istnieje ktoś taki. Jest panna młoda i jest to kobieta w dniu i w nocy swojego wesela oraz zaślubin.