Niemce: Gigantyczny korek na trasie Lubartów-Lublin. Drogowcy kładą asfalt

Korki na DK19 w miejscowości Niemce | fot. archiwum

Od kilku dni jeszcze większe niż zwykle korki tworzą się w okolicach miejscowości Niemce. Remont nawierzchni na tej drodze powoduje wprowadzenie przez drogowców wahadła.

 

Drogowcy remontują docinek DK19 od wyjazdu z Niemiec do skrzyżowania z drogą prowadzącą do Leonowa. W miejscu prac, gdzie układana jest nawierzchnia asfaltowa, obowiązuje ruch wahadłowy i ograniczenie prędkości do 50 km/h.

 

Kierowcy, którzy nie chcą stać w korku powinni wybrać trasę przez okoliczne miejscowości, m.in. Krasienin i Kozłówkę, Łuckę czy Kijany. Jak informują czytelnicy w korku stoi się od 30 minut do nawet godziny.

 

Jak informują nas drogowcy, remont nawierzchni i związane z nim utrudnienia mają potrwać do 9 października.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.