Nieletni podpalacz zatrzymany. Wzniecił siedem pożarów na terenie Lublina

flare up 3257722 1280
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z Lublina ustalili i zatrzymali nieletniego, który umyślnie wzniecił aż siedem pożarów na terenie miasta powodując przy tym duże straty.

Policjanci z I komisariatu zatrzymali w środę 15-letniego mieszkańca Lublina. Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że może mieć on związek z podpaleniem kontenerów na śmieci oraz altanek na terenie ogródków działkowych.

Jak się okazało młody mężczyzna na swoim koncie miał podpalenie 5 kontenerów na śmieci. Dodatkowo wyszło na jaw, że w ubiegłoroczne wakacji podpalił trawę oraz jedną z altanek na terenie ogródków działkowych. Został przesłuchany. Jego sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.