Nieletni palili marihuanę na ławce w parku. Wszystko widział operator monitoringu

marihuana monitoring zamość straż miejska
Operator miejskiego monitoringu nakrył nieletnich podczas palenia marihuany | fot. Straż Miejska Zamość

Operator monitoringu miejskiego na terenie parku w Zamościu zauważył grupę młodych osób palących najprawdopodobniej środki odurzające. Po kilku minutach zostali zatrzymani.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zamościu we wtorek o godz. 19.20 otrzymał zgłoszenie od operatora monitoringu miejskiego, że na jednej z ławek parku w Zamościu młodzi ludzie palą najprawdopodobniej marihuanę.

W trakcie obserwacji operatora, jedna z osób wyciągnęła woreczek z suszem, który został nabity do lufki, a tak była po kolei odpalana przez znajdujące się w tej grupie osoby.

Na miejsce od razu został wysłany patrol Straży Miejskiej, który zatrzymał młode osoby. Te znów zostały przekazane w ręce policjantów. Jedna z zatrzymanych osób posiadała przy sobie niewielkie ilości suszu roślinnego oraz lufkę z nadpaloną substancją.

Policjanci ustalili tożsamość zatrzymanych osób. Byli to mieszkańcy Zamościa oraz okolicznych miejscowości w wieku od 13 do 16 lat. Zbadano również zabezpieczony susz roślinny, okazało się, że jest to marihuana. Do jego posiadania przyznał się jeden z zatrzymanych młodzieńców.

Nieletni zostali przewiezieni do komendy i w obecności rodziców wykonano dalsze czynności z ich udziałem. Po tym wraz z opiekunami wrócili do domu, a o całym zdarzeniu został powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich w Zamościu.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Mam pytanie do Policji – jak tam szukanie złodzieja merkury ukradł mi kartę i zdążył wydać z niej 150 zł? Na górników popalających trawkę macie czas i pieniądze ale dla złodzieja krytej bezszczelność mnie okradł i pewnie okradnie nie tylko mnie widzę że czasu brak.

  2. Witaj Filipie , niestety mamy inne sprawy na głowie niż szukanie drobnych złodziejaszków. Naszym priorytetem jest zwalczanie grup przestępczczych wśród młodzieży i plagi narkomani jaka opanowuje ten kraj. Jednak zapewniam, ze zrobimy wszystko co w naszej mocy aby złapać złodzieja.