Nieletni dilerzy wpadli na jednym z parkingów w Lublinie. Byli bardzo zaskoczeni widokiem policjantów

Nieletni dilerzy mieli przy sobie mefedron
Nieletni dilerzy mieli przy sobie mefedron | fot. KMP Lublin

Policjanci przygotowali zasadzkę na nieletnich dilerów na jednym z parkingów na terenie Lublina. Nastolatkowie byli bardzo zaskoczeni widokiem funkcjonariuszy. Ujawniono przy nich worek z białą substancją – mefedronem.

15 i 16-latek handlowali narkotykami

Wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie uzyskali informację o obrocie przez nieletnich znacznymi ilościami narkotyków. Funkcjonariusze zaplanowali zatrzymanie na jednym z osiedlowych parkingów na Czechowie.

„Tam zastali dwóch nieletnich w wieku 15 i 16 lat. Obaj byli bardzo zaskoczeniu widokiem funkcjonariuszy. Mieli przy sobie worek z zawartością białej substancji” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wstępne badania wskazały, że biała substancja to mefedron o wadze prawie 200 gramów. Zapadła również decyzja o przeszukaniu domów zatrzymanych nieletnich. Tam funkcjonariusze odnaleźli kolejne narkotyki.

Nieletni zostali przesłuchani i odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości narkotyków, udział w obrocie i udzielania substancji psychotropowych. Decyzją sądu trafili do zamkniętych ośrodków na okres 3 miesięcy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.