Nielegalne papierosy na targowisku w Świdniku

Nielegalne papierosy na targowisku w Świdniku | fot. KPP Świdnik

Świdniccy policjanci zatrzymali 58-letnią mieszkanę Świdnika, która w swoim punkcie handlowym na terenie targowiska miejskiego miała nielegalne papierosy.

W sobotę na terenie Świdnika policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku prowadzili działania pod kątem ujawniania przestępstw i wykroczeń akcyzowych.

I tak na terenie targowiska miejskiego w jednym z punktów handlowych policjanci odnaleźli papierosy, które nie posiadały polskich znaków skarbowych akcyzy. Wyroby tytoniowe należały do 58-letniej kobiety – mieszkanki Świdnika.

W związku z tym policjanci przeprowadzili przeszukanie w jej samochodzie, domu a także pomieszczeń gospodarczych, które użytkowała. W sumie mundurowi zabezpieczyli blisko 4200 paczek papierosów, czym kobieta naraziła Skarb Państwa na kwotę ponad 71 tys. zł.

Kobiecie przedstawiono zarzuty, do których się przyznała. W przeszłości była karana za podobne przestępstwa. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.