Nielegalna reklama Giełdy Staroci przed Bramą Krakowską. Potykacz ma zniknąć

Organizator został zmuszony do usunięcia nielegalnej reklamy | fot. czytelnik Michał

Potykacze są zabronione, chyba że ktoś posiada zgodę. Takiego zezwolenie nie posiadali organizatorzy Giełdy Staroci, którzy postanowili ustawić sobie pachołek z kartą informującą o najbliższym wydarzeniu przed Bramą Krakowską.

O tej samowolce poinformował nas czytelnik Michał, który napisał do naszej redakcji. – „Przed Bramą Krakowską kolejny raz stoi okropna i dramatyczna reklama Giełdy Staroci. Raczej nikt nie wyraził zgody na jej postawienie” – napisał.

Co na to menadżer Śródmieścia, który w 2017 roku postawił sobie za cel usunięcie szpecących i nielegalnych reklam z centrum Lublina? – „Organizator został już powiadomiony. Dzisiaj reklama ma zostać usunięta z tego miejsca, bo została tutaj ustawiona nielegalnie” – mówi Marek Poznański, menadżer Śródmieścia.

Przypomnijmy, że jeśli ktoś nie zastosuje się do usunięcia nielegalnej reklamy, musi liczyć się z grzywną w wysokości 500 złotych.

Organizator został zmuszony do usunięcia nielegalnej reklamy | fot. czytelnik Michał

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.