Niedrzwica Duża. Nie żyje 14-latek. W akcji ratunkowej śmigłowiec LPR

karetka pogotowie ratunkowe 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Nie udało się uratować życia czternastoletniego chłopca, który stracił przytomność w jednym z lokali w Niedrzwicy Dużej. Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niedrzwica Duża. Nie żyje 14-latek

Do zdarzenia doszło w środę (29.05) około godz. 15:35 w Niedrzwicy Dużej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że dziecko straciło przytomność w jednym z lokali. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Na miejsce zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pilot śmigłowca zdecydował, że wyląduje najbliższej miejsca zdarzenia, na środku drogi krajowej nr 19. Strażacy i policjanci zablokowali ruch samochodowy, a maszyna bezpiecznie wylądowała.

Jak ustaliliśmy, 14-latek miał problemy z sercem. Niestety, mimo długich starań ratowników nie udało się uratować nastolatka. Lekarz ze śmigłowca stwierdził zgon 14-latka. Wstępnie wykluczono, by do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.