"Niebieski Parasol". Darmowe porady prawne w dniach 14-19 września w Lublinie i woj. lubelskim

wpid porady prawne pilnie potrzebne 88df8ca79357a339b9f5f458ed6c67c8

Radcy prawni w przyszłym tygodniu otworzą swoje kancelarie, żeby wsłuchać się w problemy mieszkańców i udzielić im bezpłatnych porad. Akcja „Niebieski Parasol” 14 września zacznie się po raz 6. Spotkania z ekspertami prawa cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Poprzednim razem do dyspozycji było kilkudziesięciu radców, którzy udzielili ok. 500 porad.

„Bądź mądry przed szkodą. Praca – rodzina – biznes” – tak brzmi tegoroczne hasło akcji Niebieski Parasol. Jak podkreśla dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych, nie chodzi tylko o udzielenie darmowych porad, ale także o to, by kształcić w społeczeństwie właściwe nawyki prawne.

Osoby zainteresowane uzyskaniem bezpłatnej pomocy prawnej mogą zgłosić się do sali Nr 3 w Ratuszu, Plac Króla Władysława Łokietka 1, w dniach 14-16 września w następujących godzinach. Porad będzie udzielało ponad 90 radców w regionie.

niebieski parasol

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.