Niebezpieczny chodnik z ubytkami. W nocy nie trudno tu o potknięcie

Stan chodnika na ul. Tatarakowej w Lublinie
Stan chodnika na ul. Tatarakowej w Lublinie | fot. czytelnik Adrian

Sprawę uszkodzonego chodnika zgłosił nam czytelnik, który poprosił o naszą interwencję w tej sprawie, ponieważ korzystanie z chodnika jest niebezpieczne, szczególnie nocą.

Dziurawy chodnik na ul. Tatarakowej w Lublinie

Chodzi o chodnik w rejonie ul. Tatarakowej i Tymiankowej, w pobliżu przejścia podziemnego pod ul. Armii Krajowej w Lublinie. Z przekazanym nam informacji wynika, że chodnik uległ uszkodzeniu po sierpniowej nawałnicy, która przeszła przez Lublin.

„Warto to pokazać na stronie. Do dziś nic nie ruszone. Że jeszcze się nikt nie zabił, bo wieczorem to na czuja się idzie” – komentuje czytelnik Adrian.

Czy i kiedy ratusz zleci naprawę uszkodzonej nawierzchni chodnika?

„W związku z usterkami nawierzchni chodnika, MPWiK w dniach 6-7 października dokona remontu uzbrojenia sieci kanalizacji deszczowej w tej części dzielnicy. Następnie wykonamy odtworzenia chodnika. Prace te planujemy w miesiącu październiku” – mówi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nawałnica była 16 sierpnia

    https:// naprawmyto. pl/ 95516
    12 września zgłaszane było oficjalnie…

    Miasto jak widać ignoruje mieszkańców