Niebawem ruszy budowa kolejnego centrum handlowego. Pozwolenie wydane

Retail Park Świdnik
Retail Park Świdnik | wizualizacje

SA FRESTON rozpoczyna realizację parku handlowego w Świdniku. Dwa budynki, z których będzie składała się inwestycja, zostanie wybudowanych na działce o powierzchni ponad 1 ha.

Retail Park Świdnik

Retail Park Świdnik powstanie na działce przy al. Armii Krajowej o powierzchni 11,2 tys. mkw. W ofercie obiektu znajdą się sklepy obuwnicze, sportowe, dyskonty wielobranżowe, drogeria, elektromarket oraz sklep sieci Biedronka. Dla zmotoryzowanych klientów przed sklepami znajdzie się parking.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ciekawe czy zaplecze i tylna część centrum będzie oddzielona przynajmniej drzewami od bloków.

  2. Może tylko nie Biedronka. Są dwie w jednej śmierdzi zepsutym mięsem i jest brud i bałagan (McDonald) a w drugiej trudno się minąć między półkami.