PILNE! Nie żyje trzecia osoba zakażona koronawirusem. To pacjent z Lublina

pilne szpital
Zdjęcie ilustracyjne

W Polsce stwierdzono trzeci przypadek śmiertelny koronawirusa. To 66-letni mężczyzna, który w stanie ciężkim przebywał w szpitalu w Lublinie.

„Mamy 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusa w Polsce. Potwierdzone przypadki dotyczą trzech osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), jednej z woj. podkarpackiego (Rzeszów), dwóch z woj. dolnośląskiego (Wrocław), dwóch z woj. łódzkiego (Łódź) i dwóch z woj. lubelskiego (Lublin)” – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Jednocześnie z przykrością resort zdrowia informuje, że zmarła trzecia osoba zakażona koronawirusem w Polsce. To 66-letni mężczyzna, który w stanie poważnym przebywał w szpitalu w Lublinie (woj. lubelskie) i miał choroby współistniejące.

Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Objawia się ona najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni i zmęczeniem.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi koronawirusa w Polsce. Kliknij >>TUTAJ<< i sprawdź najnowsze wiadomości.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A ja gratuluję po raz kolejny rodzinie z N.Duzej. Ciała pedagogiczne i inne. Masakra. Jest kolejny potwierdzony przypadek – dziecko z Niedrzwicy Kościelnej. Uczęszczało na jakieś wspólne zajęcia z młodszym synem zarażonej rodziny z N.Dużej. Z jednej strony współczuję tej rodzinie, a z drugiej strach się bać jak na to wszystko reagować będą ich sąsiedzi i mieszkańcy N. Dużej.